Kategorie
Aktualności

Naturalne kosmetyki

Dziś mamy wielki dostęp do kosmetyków na różne partie ciała – działające mniej lub bardziej skutecznie. Często inwestujemy duże pieniądze w specyfiki niewiadomego pochodzenia mając na wyciągnięcie ręki kosmetyki naturalne.

Naturalne kosmetyki to bezpieczna alternatywa dla specyfików bazujących na substancjach sztucznie wytworzonych. Takim kosmetykiem pochodzącym w czystej formie z natury jest na przykład kozie mleko, olej lniany czy mód. Wystarczy zasięgnąć lektury która wskaże na jakie dolegliwości, problemy pomogą konkretne specyfiki.

Kategorie
Aktualności

Ochrona skóry twarzy zimą

W zimę skóra naszej twarzy jest poddawana ekstremalnym warunkom. Niska temperatura, wiatr oraz wilgoć powodują często problemy skórne, przebarwienia czy nadmierne przesuszenie.

O skórę zioma trzeba dbać szczególnie. Nie powinniśmy dopuszczać do tego aby była ona wysuszona, przemarznięta ponieważ może to powodować trwałe zmiany skórne. Warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości kremy zabezpieczające skórę twarzy przed destrukcyjnym działaniem mrozu.

Kategorie
Aktualności

Kosmetyczne hity 2020

Kosmetologia każdego roku idzie na przód. Produkujemy nowe urządzenia, powstają nowe kosmetyki a personel staje się coraz bardziej doświadczony i wykształcony.

Do listy popularnych zabiegów w tym roku możemy zaliczyć powiększanie ust, wypełnienie głębokich zmarszczek, peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, masaż ciała, laserowa depilacja. Trzeba też zaznaczyć, że dzisiejsze zabiegi kosmetyczne są bardzo bezpieczne jednakowo poprawiła się ich skuteczność i efektowność.